גבייה טלפונית

גבייה טלפונית – גבייה בטלפון

בעידן של היום אנחנו כבר לא חייבים לצאת מפתח הבית או המשרד על מנת לרכוש מוצר כזה או אחר. חנויות מקוונות רבות מציפות את רשת האינטרנט ומציעות לנו את מרכולתן. אין ספק שמדובר בדרך פשוטה, נוחה ויעילה לרכוש מוצרים ולשלם עליהם בו ברגע.

כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם לא מחייבים את כרטיס האשראי שלכם דרך האינטרנט? כמה פעמים אמרתם וחזרתם בכם, כי לא היתה דרך אחרת לשלם את התשלומים השונים. מהיום ניתן לשלם באמצעות חשבון הטלפון, ללא כרטיס אשראי או חשיפת פרטים חשובים שעלולים להיחשף לגורמים לא רצויים. גבייה טלפונית זו מאובטחת באופן אמין לחלוטין ואינה מהווה כל סכנה למי שעושה גבייה בטלפון.

 

כיצד גביה טלפונית  מתבצעת?

התשלום נעשה באמצעות חשבון הטלפון שממנו מתבצעת השיחה, התשלום הוא חד פעמי עבור שיחת הטלפון בלבד ללא כל התחייבות עתידית, וניתן לעשות זאת מכל טלפון נייד או נייח ללא צורך בהורדות של תוכנות או בהרשמה.

חברת pc מאפשרת לכם שירותי סליקה ותשלומים באמצעות חשבון הטלפון שלכם בשירות מאובטח שאינו חושף את הפרטים שלכם ואתם נהנים מיכולת לבצע את התשלומים מתי שתבחרו ומכל טלפון שיש ברשותכם.

 

אופן תהליך הגבייה

כדי לבצע גבייה טלפונית על הלקוח לחייג למספר הטלפון שמופיע בחלון התשלום. לאחר שחייג יגיע למענה קולי אוטומטי שזמין 24 שעות. הלקוח מקיש את קוד האבטחה המופיע בפניו בחלון התשלום על פי ההוראות מהמענה האוטומטי. לאחר שהקיש את קוד האבטחה מקבל הלקוח אישור להמשך קבלת השירות או המוצר שרכש. החיוב עבור התשלום מתבצע בפעימה אחת שהלקוח מיודע לגבי עלות השיחה. התשלום מבוצע מחשבון הטלפון שממנו בוצעה השיחה לתשלום עבור השירות או המוצר שנרכשו. אין כל צורך בהורדה של תוכנה וניתן לחייג מכל טלפון המאפשר התחברות לשיחות לחו"ל.

גבייה טלפונית - כל הפתרונות בpc

גבייה טלפונית – למי זה מתאים ?

גבייה טלפונית מתאימה לבעלי עסקים, חברות וארגונים שונים וגם לאנשים פרטיים. כל שאתם עושים הוא מקבלים מספר טלפון ייעודי ומיד ניתן להתחיל לגבות תשלומים בצורה פשוטה, נוחה ויעילה ביותר.