שירותי גביית תשלומים

מה הם שירותי גביית תשלומים ?

אחד מהתחומים המורכבים ואולי הבעייתיים ביותר עבור כל בעל עסק באשר הוא, ולא חשוב כלל וכלל מה תחום העיסוק שלו – הוא נושא גביית התשלומים. אם כך, רבים נדרשים לקבל שירות של גביית תשלומים על מנת להקל עליהם את הטיפול בנושא זה. שירותי גביית תשלומים מיועדים לבעלי עסקים, חברות, ארגונים ולקוחות פרטיים. בעלי אתרי אינטרנט אשר נעזרים במגוון שירותי גביית תשלומים יכולים להשתמש בטכנולוגיית סליקה מתקדמת ושיטת עבודה אשר שומרת על חיסיון פרטי האשראי של הלקוח. שיטת הפעולה הנפוצה נעשית במהלך ארבעה שלבים : הגולש מתקשר אל מספר המופיע על המסך, מקבל קוד, מזין אותו במקום המיועד באתר והחיוב עובר ישירות אל חשבון הטלפון שלו .

אפשרויות החיוב

כידוע, גולשי אינטרנט אשר מעוניינים לבצע רכישה חוששים מהעברת פרטים אישיים. בעזרת שירותי גבייה הם למעשה מבצעים את התשלום דרך הטלפון, באחת מבין השיטות הקיימות. האפשרות הראשונה היא לבצע חיוב בפעימת שיחה אחת. חיוב זה מיועד לרכישות מקוונות ויכול להיות מנוצל עבור מוצרים או שירותים. אפשרות נוספת היא לבצע חיוב על פי דקת שיחה. ניתן למצוא את האפשרות הזו בקרב מרכזי ייעוץ, בין אם הם ניתנים בטלפון או באינטרנט. האפשרות השלישית עבור שירותי גביית תשלומים היא הכנסות משיחות נכנסות. חברות ועסקים הנוהגים לקבל שיחות נכנסות בכמויות גדולות יכולות לתרגם זאת לרווח כלכלי .

שירותי גביית תשלומים מתקדמים

הטמעה ושימוש במערכת

בעת הטמעת מערכת שירותי גביית תשלומים אין צורך בתשלום. גם בהמשך העבודה מול המערכת לא נדרשת החברה לשלם דמי מנוי או הרשמה, כאשר השירות עצמו כולל תמיכה טכנית מלאה. מבחינת החברות, התקנת המערכת אינה גוזלת זמן עסקים ונמשכת יום אחד בלבד .

כל הצדדים מרוויחים

אתרים רבים עוברים כיום אל שירותי גביית תשלומים בטלפון. הלקוחות מרגישים בטוחים יותר, והחברות יכולות להציע מגוון מוצרים ושירותים רחב. שיטה זו אידיאלית גם עבור גולשים אשר אין באמצעותם כרטיסי אשראי, משום שהיא מתבססת על העובדה שלחלק גדול מהאוכלוסייה יש קו טלפון נייד או נייח .