חיוב טלפוני

חיוב טלפוני

חיוב טלפוני הוא הפתרון האולטמטיבי  לתשלום וגבית כספים דרך תשלום בטלפון. חיוב טלפוני נותן מענה לאנשים למשל שלא רוצים לתת מספר של כרטיס אשראי בטלפון או באינטרנט מכל מיני סיבות. יש כאלו שלא רוצים שפרטי כרטיס האשראי שלהם יהיו על איזה שהוא מאגר נתונים על שרת כזה או אחר, או סתם פוחדים לתת את נתוני כרטיס האשראי שלהם. חיוב טלפוני הוא הפתרון האולטימטיבי עבורם. בשיטה זו הם מקבלים קוד ומספר טלפון. עליהם להתקשר למספר הטלפון ולהקיש את הקוד הייחודי שלהם וכך הם מחויבים באמצעות חשבון הטלפון.

חיוב טלפוני במקום כרטיסי אשראי

חיוב טלפוני נותן גם מענה למי שאין ברשותו כרטיס אשראי מסיבותיו הן יהיו אשר יהיו, או שסתם מסגרת כרטיס האשראי שלו מלאה ולכן מעדיף לשלם באמצעי תשלום אחר. מכיוון שהיום הכל נעשה אונליין ובמהירות ואין אפשרות לשלם אונליין בכסף מזומן או בשק או בהוראת קבע הדרך המהירה, הטובה והנוחה ביותר לעשות זאת היא באמצעות תשלום בחשבון הטלפון.

פתרונות חיוב טלפוני

חיוב טלפוני לעסקים

לכם בעלי העסקים הגדולים והקטנים, שירות חיוב טלפוני נותן מענה לאמצעי תשלום. היום אין כמעט אנשים שאין ברשותם מכשיר סלולרי והכל יותר נגיש לעומת המון אנשים שאין ברשותם כרטיס אשראי. חיבור לשירות לא עולה לעסק כסף והוא מחויב רק בעמלות מהחיובים כך שאתם בעצם נותנים שירות נוסף ללקוחות שלכם.