מספרים דינמיים

הכירו את המהפכה של מספרים דינמיים

חברת pc מציעה שירות מהפכני עבור בעלי אתרי אינטרנט: שילוב רכיב של מדידת שיחות באמצעות הצגת מספר טלפון ייחודי לכל מקור תנועה. השירות משתלם, יעיל וזול ויש לו יתרונות רבים.

כל גולש המגיע לאתר בו מוטמע השירות מקבל מספר טלפון ייחודי לאפיק הפרסום, לקמפיין או למילת המפתח עליה הוחלט מראש. כך יכול בעל העסק להבחין בין שיחות המגיעות מפרסום בגוגל, שיחות המגיעות מדפי נחיתה, שיחות מרשתות חברתיות וכן הלאה. המשמעות היא פילוח מדויק של מקור השיחות ושימוש במידע לצורך שיפור הביצועים בטווח הקצר והארוך. המהפכה של "מספרים מתחלפים" חוסכת בהוצאות ומבטיחה ניצול אופטימאלי של המשאבים העומדים לרשות האתר.

מי צריך מספרים מתחלפים?

כל בעל עסק המקבל שיחות טלפון מכיר את הצורך במדידה. באמצעות מדידה ניתן לבדוק האם המשאבים של העסק מפוזרים בצורה נכונה, האם מאמצי הקידום אכן משיגים תוצאות והאם הגולשים מקבלים את המידע הדרוש להם. כיום ניתן להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת על מנת למדוד את שיחות הטלפון לפי מקור. המדידה משפיעה על ההכנסות של העסק ועל פוטנציאל הגדילה של האתר. בנוסף, מדידה נותנת מענה על החשיבות הקריטית של איתור מילות מפתח. בצורה כזו אפשר לבדוק איזו מילת מפתח באמת מביאה תוצאות ומניעה לפעולה ואיזה מילת מפתח מבזבזת לנו זמן וכסף.

מספרים מתחלפים מתאימים לכל סוגי העסקים. היות וניהול תקציב פרסום מבוסס במידה רבה על פיזור המשאבים וזאת במטרה ליצור תנועה איכותית, הבקרה אחר המספרים היא חלק בלתי נפרד מההצלחה השיווקית. היכולת למדוד שיחת טלפון ולזהות את המקור שלה מאפשרת לדעת כיצד קידום ממומן משפיע על ההכנסות. מספרים דינמיים מעניקים לבעלי אתרי אינטרנט מידע חדש ונתונים הרלוונטיים עבור המוצר, השירות והמכירות.

מספרים דינמיים - מספרים מתחלפים

עם מספר דינמי הופכים גולשים ללקוחות

הטמעה של מספר טלפון דינמי בתוך פלטפורמות שיווק מתבצעת ללא פגיעה בחוויה המוצעת לגולש. הגולשים לא חשים בהבדל והתוצאה מבחינת בעל העסק היא מעקב אחר הקשר הישיר בין פרסום בפלטפורמה מסוימת לבין רמת ההכנסות. יתרון נוסף הוא שניתן להשתמש במנגנון הטמעת מספרים דינמיים על מנת להשוות אחר שיחות. כך עוקבים היום בזמן אמת על האופן בו הזדמנויות תיאורטיות הופכות לרווח מעשי. באמצעות השירות החדש כבר לא צריך לנחש איזה כלי פרסום דיגיטלי הוא האפקטיבי ביותר: פשוט אוספים את התוצאות ומקבלים הוכחות.

בעל עסק שרוצה לצמצם את אחוזי הנטישה, להגדיל את כמות הגולשים באתר ובעיקר להפוך אותם ללקוחות לא יכול להרשות לעצמו לקפוא על השמרים. יש לפעול במהירות ולייצר בידול מול המתחרים בסביבה העסקית.

גם אתם מתלבטים בין קידום אתרים, קידום בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, בגוגל או עמוד נחיתה שרירותי? אצלנו הכל מדיד: צרו קשר עם הנציגים של pc והתקדמו למנגון המספרים שיעבוד בשבילכם.