מספר וירטואלי

כל מה שצריך לדעת על מספרים וירטואליים

מספר וירטואלי הוא מספר טלפון קווי ורגיל למראית עין, אך נטול שיוך קבוע למכשיר מסוים. המשמעות היא שניתן להשתמש במספר הזה לצורך קבלה והוצאה של שיחות בארץ או בחו"ל. מלבד העברת השיחות למספר טלפון רגיל נייח, ניתן לבצע את אותה פעולה גם לכל מכשיר טלפון חכם, שירותי VoIP, תוכנות מחשב, אפליקציות ושירותים מתקדמים לטאבלט.

טלפונים וירטואליים

אין כל צל של ספק, כי איך שלא נביט על כך נגלה, כי היתרון הגדול ביותר של מספר וירטואלי בא לידי ביטוי עבור עסקים. המספר מספק ללקוחות פרטיים ועסקיים מספר טלפון בעיר מגוריהם – מספר בעל קידומת מקומית – גם אם אינם נמצאים במקום באופן פיזי. כך יכולים הלקוחות לחייג אל מספר מוכר וידוע וליצור קשר עם בעל עסק במהירות ובנוחות. בעידן הגלובאלי בו אנו נמצאים, מספר וירטואלי יכול לחסוך עבור העסק מאות אלפי שקלים על החזקת קו טלפון מקומי מעבר ליום. יתרה על כך, למספר וירטואלי יש משמעות שיווקית ותדמיתית: עסק מישראל יכול לפעול בכל מדינה אחרת בעולם עם מספר טלפון מקומי וזאת מבלי להפנות את הלקוחות למספרים לא מזוהים.

מתקשרים ללקוח עם אותו קו וירטואלי

יש לציין כי במסגרת שירותי החברות המובילות בתחום זה, ניתן גם להתקשר חזרה ללקוחות בעזרת המספר הוירטואלי. לדוגמא, אם בעל עסק רוצה בעצם שמספר הטלפון אשר יופיע על מסך הטלפון של הלקוח יהיה אותו מספר וירטואלי אשר מפורסם באמצעי המדיה השונים, כל מה שצריך לעשות הוא להגדיר ולתאם זאת מול ספקית השירות.

מספר וירטואלי

קווים וירטואליים

לסיכום, מספר וירטואלי מונע את הצורך בתשלום על דרכים מסורתיות לחייג לחו"ל דרך ספקי הטלפון השונים. היום כבר לא צריך לבצע הבחנה והפרדה בין עסקים מקומיים וגלובאליים. אפשר לרכוש שירותי טלפון וירטואליים במחיר נמוך וליהנות מהגדלה משמעותית בפוטנציאל הלקוחות של העסק. אם עדיין לא עשיתם זאת, ונראה לכם כי השירות הזה ישמש אתכם בצורה יעילה ביותר לכל סוג של צורך, זה בדיוק הזמן ליצור קשר עם חברה אמינה בתחום זה וליהנות ממספר וירטואלי.