מרכזיה לעסקים

צריכים מרכזיה לעסקים שלכם?

בית העסק שלכם זקוק למרכזיה איכותית ביותר מן הסתם אשר תשרת אותו נאמנה בכל מה שקשור למענה טלפוני ראוי לכל מי שבעצם מבצע פנייה דרך הטלפון. המרכזיהאמורה לסייע לכם לנתב את השיחות, לנהל שלוחות שונות, לקבל פניות מלקוחות בצורה מסודרת, ולבצע ניתוב יעיל של כל השיחות שנכנסות לעסק, וכל זאת בצורה המקצועית ביותר. בעבר, מרכזיה לעסקים הייתה מרכזיה קווית, כאשר המרכזיה עצמה הייתה צריכה לשבת בבית העסק, והדבר גרר לא מעט בעיות אשר קרו, והעסק גם היה צריך בעצמו לדאוג למרכזיה ולטפל בתקלות שלה. כיום, אפר למצוא מרכזיות אחרות עבור בתי עסק וארגונים, אשר מבוססות על טכנולוגיית ה – IP. כיצד זה בעצם משנה את המצב כולו הלכה למעשה?

שיטת עבודה נוחה יותר

ראשית, מבחינה פיזית, מרכזיה לעסקים אשר פועלת בתצורת IP לא יושבת בבית העסק עצמו. היא יושבת במקום מרוחק, ובעצם מספקת שירותי טלפוניה ליחידות הקצה שלה. שירות עצמו פרוס בשתתי IP ולכן אין שום בעיה להוסיף, לשנות או להסיר את עמדות הקצה השונות, בהתאם למבנה של בית העסק שלכם. אפשר להקצות מספרי טלפון זהים לכל רחבי הארץ, כך שאם יש לכם מספר סניפים בעסק – יהיו להם מספרים דומים זה לזה, אשר יהיו מזוהים עם העסק שלכם מן הסתם.

מרכזיה לעסקים תוכל לספק לכם גם חיבור לקווי טלפון מרחוק. תוכלו לשנות את מספר הטלפון ולבצע הפניות אוטומטיות לקו מסוים, כך שתוכלו להיות מחוברים לקווי העסק שלכם מכל מקום אשר רק תבחרו – כולל חיבור לטלפוןהסלולרי שלכם. אפשר בקלות למשוך שיחות מעמדות הניהול, וכמו כן אפשר גם לבצע מעקב אחרי כמות השיחות, מספר הדקות הממוצע לכל שיחה, שיחות שלא קיבלו מענה וכיו"ב באמצעות מערכות שליטה ובקרה ממוחשבות.

 מרכזיה לעסקים עם pc

לקבל כבר עכשיו את הפתרון

מעוניינים להתקין מרכזיה לעסקים שלכם? פנו עוד היום לחברת pc. החברה מעניקה בין השאר שירותי סליקה לעסקים בתצורות שונות, וכן מספקת כיום שירותי מרכזיה לעסקים בכל הרמות, בשימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר.