שירותי סליקה

היתרונות של שירותי סליקה דרך הטלפון

היום במובן מסוים, עולם המסחר הועתק מהחנויות והקניונים – אל אתרי האינטרנט. הדבר הוביל לכך שכל הנושא של שירותי סליקה דרך אתרי האינטרנט, נהיה בעל חשיבות עצומה, בפרט כל הנושא של אבטחת מידע – כולם מצד אחד רוצים לקנות מוצרים דרך האינטרנט (שכן באתרים גם מוצעים לא מעט מבצעים), אך במקביל חוששים למסור את פרטי כרטיס האשראי שלהם. אם אתם רוצים לעודד את הגולשים והלקוחות שלכם לקנות דרך האתר, אולי אתם צריכים שירותי סליקה דרך הטלפון הסלולארי.

מדוע דווקא בשיטה זו?

כשחושבים על זה, שירותי סליקה דרך הטלפון הסלולארי משתלמים לשני הצדדים. מצד הקונים – הם לא צריכים למסור פרטי כרטיס אשראי והחיוב כולו הוא דרך חשבון הטלפון שלהם. כמו כן, יש אוכלוסיות רבות שאין להן כרטיס אשראי או חשבון עצמאי, אך כן יש להן טלפון סלולארי, ולכן שירותי סליקה אלו הם פתרון עבורם. יש אנשים מבוגרים שלא כ"כ יודעים כיצד לעבור עם שירותי סליקה רגילים דרך האינטרנט, וחיוב דרך הטלפון היא שיטה שהרבה יותר נוח להם ללמוד ולהבין.

אבל לא רק עבור הלקוחות מדובר בשיטה נוחה מאד. גם עבורכם בעלי האתרים שירותי סליקה דרך הטלפון הם שיטה מעולה, שכן העמלות שנגבות הן נמוכות למדי, ואתם יכולים להגיע בשיטה זו אל פלח רחב יותר באוכלוסיה.

שירותי סליקה דרך הטלפון

תמיד טוב שיש מספר אופציות

באופן כללי, כשמדובר על שירותי סליקה לאתר האינטרנט שלכם, תמיד טוב שתתנו יותר מאופציה האחת. הדבר מראה על התחשבות בלקוחות שלכם והליכה לקראתם. לכן, אפשר להציב באתר גם שירותי סליקה של רכישה באשראי דרך האינטרנט, גם שירותי סליקה דרך pc, וכמובן גם שירותי סליקה דרך הטלפון הסלולארי, ואז כל גולש יכול לבחור את השיטה שנוחה עבורו.