תשלומים קטנים

תשלומים קטנים – חיובים קטנים

אנחנו בוחרים יותר ויותר לרכוש מוצרים דרך האינטרנט. הפיתוי של לשבת בבית, לא לצאת, לא לחפש חניה, לא להיתקע בעומסי תנועה, אלא פשוט להתיישב מול המסך ולרכוש מוצר – הפיתוי הזה עובד, ועוד איך. יחד עם זאת, אחת הבעיות שצצו בתחום התשלומים באינטרנט היא כיצד לבצע חיוב של תשלומים קטנים? הורדות של שירים באינטרנט או כל שירות אחר המחויב בסכומים קטנים? כיצד לבצע חיובים קטנים ללא בעיות באינטרנט? גביית סכומים קטנים איננה כדאית באמצעות כרטיסי האשראי בגלל העמלות הגבוהות שנלקחות מכל תשלום, וכשהתשלום קטן מאד העניין מאבד מכדאיותו. גם החשש מגניבת פרטי כרטיס האשראי דוחה אנשים רבים מלבצע תשלומים קטנים באינטרנט באמצעות כרטיס האשראי שלהם. אז מה עושים?

תשלומי מיקרו פיימנטס

מיקרו פיימנטס נחשבים לתשלומים קטנים מ 12 דולר. הצורך נובע מכך שלקוחות רבים המעוניינים להוריד שירים, סרטים או תוכנות באינטרנט. מדובר בשירותים או במוצרים שעלותם קטנה במיוחד שהתשלום בכרטיס אשראי עבורם אינו כדאי, אך המחיר הנמוך מעודד רבים לרכוש אותם. אחת הדרכים לבצע תשלומים קטנים אלה היא להתחבר לחברה המאפשרת לכם להפקיד סכום מסויים ולשלם באמצעותו עבור המוצרים והשירותים בעלי העלות הנמוכה.

תשלומים קטנים באינטרנט - תשלומי מיקרו פיימנטס

תשלום באמצעות הטלפון הסלולרי

חשוב לדעת, כי כיום ניתן לבצע חיובים קטנים באמצעות SMS או חיוב באמצעות הטלפון הסלולרי והחשבון אצל ספק השירותים בסלולריים ולא באמצעות כרטיס האשראי. חיוב כזה חוסך ללקוח עמלות נוספות שידרשו ממנו לשלם חברות האשראי. תשלום זה נפוץ מאד ונראה כי הדבר הולך ומתרחב.

תשלום בטלפון

דרך נוספת לתשלום היא באמצעות הטלפון. חברת pc מאפשרת לכם תשלום דרך חשבון הטלפון באופן אמין ומהיר. התשלום מתבצע ללא כרטיס אשראי וללא חשיפת פרטים נוספים. התשלום מתבצע מכל טלפון קווי או אלחוטי סלולרי והתשלום הוא רק עבור השיחה וללא התחייבות מצד הלקוח. החיוב מתבצע באמצעות חשבון הטלפון שממנו בוצעה השיחה, ואין צורך בהורדת תוכנות או בהתקשרות קבועה.

אם אתם מחפשים דרך לבצע את התשלומים הקטנים שלכם, תשלום בטלפון היא הדרך היעילה והמהירה ביותר.